Mūsų istorija

Kūdikio auginimas – nuostabi ir ypatinga patirtis, tačiau pirmosios motinystės ir maitinimo krūtimi dienos taip pat gali būti varginančios ir skausmingos. Daugelis motinų gėdijasi kalbėti apie nepatogumus po gimdymo ir maitinimą krūtimi arba tiesiog nežino, kur ieškoti pagalbos. Dėl to mamos kenčia tylėdamos, o kartais dėl skausmo anksčiau nutraukia maitinimą krūtimi. Siekdami padėti tai įveikti, mes sukūrėme „Multi-Mam“.

Apie „Multi-Mam“

„Multi-Mam“ – tai natūralių produktų linija, skirta palengvinti nemalonius pojūčius, laikotarpiu po gimdymo ir maitinant krūtimi. Mes sukūrėme „Multi-Mam“ galvodami apie motinomis tapusias moteris ir siekdami joms padėti jaustis patogiai, pasirūpinti savimi ir mėgautis motinyste nuo pirmosios dienos. Tik laiminga mama gali užtikrinti savo kūdikiui geriausią gyvenimo pradžią, todėl net ir tokiu sudėtingu laikotarpiu yra labai svarbu nepamiršti pasirūpinti savimi.

„Multi-Mam“ ingredientai

Mes suprantame, kad kiekviena mama savo kūdikiui nori to, kas geriausia. „Multi-Mam“ produktus sukūrėme iš aukščiausios kokybės ingredientų, kurie dažniausiai gaunami iš natūralių žaliavų ir yra saugūs tiek mamai, tiek kūdikiui.

„Multi-Mam“ kompresai ir „Multi-Mam Babydent“ pagrindą sudaro unikalus patentuotas 2QR kompleksas (angl. To cure; liet. išgydyti). Tai natūralus augalinis ingredientas, gaunamas iš tikrojo alavijo (lot.Aloe Barbandenis) augalo. Šis ypatingas ingredientas puikiai drėkina ir skatina natūralų gijimo procesą.

„Multi-Mam Protect“ yra švelnus veganiškas preparatas, daugiausia pagamintas iš augalinių aliejų ir riebalų, kurie apsaugo spenelius nuo išsausėjimo ir įtrūkimų. Tekstūra yra lygi ir švelni, todėl ją lengva naudoti net ir ant jautrios odos.

 Sužinokite daugiau apie mūsų produktus ir kaip jie gali padėti mėgautis motinyste.